OGamowiec

Średnia: 4.8 (8 głosów)
OGamowiec

Coś dla graczy na OGame - symulator obecności na witrynie OGame.pl. Sam osobiście nie gram w tą strategię a program ten został napisany na specjalne życzenie więc może nie spełniać wymaganych oczekiwań zapraszam jednak do przetestowania i sprawdzenia go. Program klika w poszczególne przyciski głównego menu gry symulując w ten sposób obecność i aktywność na serwerze. Czym różni się od prostych „klikaczy”. Użytkownicy OGame wiedzą, że używanie klikaczy może zakończyć się banem a nawet usunięciem konta z serwera. Ten program jest bardzo trudny do wykrycia. Klika w przyciski w dowolnej sekwencji, w różne punkty w obrębie przycisków i w różnych odstępach czasu.

OGamowiec
OGamowiec

Po uruchomieniu programu należy podać współrzędne dziewięciu przycisków z menu znajdującego się po lewej stronie gry i współrzędne dolnej strzałki w oknie używanej do gry przeglądarki internetowej (pozwala to na przewijanie strony po kliknięciu). Proces pobierania współrzędnych jest bardzo prosty i szeroko opisany wieloma komunikatami wyskakującymi w trakcie jego trwania.
Jeżeli program uruchamiamy po raz pierwszy na wstępie OGamowiec pyta nas czy chcemy podać współrzędne przycisków. Jeżeli zgadzamy się na to rozpoczynamy proces pobierania danych.

Każdy krok w procesie wprowadzania danych opisany jest szerokimi komentarzami w związku z czym użytkownik nie będzie miał większego problemu z poprawnym ich pobraniem. Należy tylko czytać dokładnie wyświetlane informacje i postępować zgodnie z nimi. Program jest na tyle prosty że sam uruchamia przeglądarkę internetową wraz ze stroną gry. Jeżeli pierwsze kroki przejdziemy pomyślnie powinniśmy uzyskać efekt jak na rysunku poniżej.

OGamowiec
OGamowiec

Program jest uruchomiony, w tle uruchomiona jest przeglądarka z naszą grą, użytkownik jest zalogowany, strona jest w pełni załadowana i naciskamy klawisz ENTER (wszystko jest opisane w komunikacie) Aby przejść do następnego kroku.

Po naciśnięciu entera widoczna jest tylko przeglądarka ze stroną Ogame.pl i komunikat z instrukcją. Należy dokładnie ją przeczytać aby przejść do pobierania współrzędnych. Trzeba najeżdżać kursorem na przyciski po kolei tak jak znajdują się w menu gry i stosować się do instrukcji. Proces pobierania zawsze można powtórzyć oczywiście po zakończeniu aktualnego. W czasie pobierania nie należy klikać myszką w przyciski OK pokazywanych komunikatów ani w okno przeglądarki. Należy używać tylko klawisza ENTER.

OGamowiec
OGamowiec

Jeżeli dane przycisków są pobrane możemy ustawić sekwencję klikania. Jeżeli wybierzemy "tylko w wybrane przyciski" możemy wybrać w jakie przyciski program ma klikać poprzez odfajkowanie tych przycisków w które klikać nie chcemy. Jeżeli nie chcemy aby program klikał wybieramy z menu "nie klikaj w przyciski" dzięki czemu możemy korzystać z innych opcji programu bez konieczności klikania. Po wybraniu opcji "we wszystkie przyciski" program będzie symulował kliknięcia myszy na wszystkich pozycjach z menu gry.

Program, aby być trudnym do namierzenia, ma również możliwość utworzenia sekwencji klikania. Możemy wybrać pomiędzy sekwencją losową najtrudniejszą do wykrycia, uporządkowaną i użytkownika. Przy tej ostatniej użytkownik ma możliwość stworzenia własnej sekwencji. Może wybrać przyciski w które program ma klikać i w jakiej kolejności. Do tego program ma szerokie możliwości jeżeli chodzi o odstępy czasu między kliknięciami. Można ustawić odstęp czasu między jednym a drugim kliknięciem w przyciski oraz odstęp czasu między całą sekwencją klikania tzn. co ile program ma powtarzać klikanie od początku. Czasy te można ustawiać za pomocą określonej liczby lub ustawiając pewien przedział, z którego program sam losuje sobie odstęp czasu.

OGamowiec
OGamowiec

Dzięki dostępnym opcjom program może być uruchamiany bezpośrednio po starcie systemu lub może być wywoływany za pomocą polecenia Start->Uruchom->OGamowiec. Wprowadzając ścieżkę do SpeedSima użytkownik będzie miał możliwość szybkiego uruchomienia tego programu z menu kontekstowego OGamowca znajdującego się w trayu (w zasobniku koło zegarka). W menu tym można także skorzystać z zegarka który może odliczać czas w górę i w dół a także można wyświetlić pomoc programu gdzie znajduje się dokładniejszy opis wprowadzania danych i zasady działania programu.

Dodaj nowy komentarz

Filtrowany HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Tekstowe buźki będą zamieniane na ich graficzne odpowiedniki.

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Tekstowe buźki będą zamieniane na ich graficzne odpowiedniki.
CAPTCHA
W celu potwierdzenia, że jesteś człowiekiem, prosimy o wykonanie poniższego zadania
Target Image